Kitapları HTML5’e Dönüştürme

HTML5 Kitap

Kitaplarınız Tüm Dijital Cihazlarda Çalışır

Mevcut kitaplar yeni nesil teknolojilerle uyumlu hale getirilir. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, etkileşimli tahta gibi her türlü dijital ortamda çalışacak şekilde tasarlanır. Kitapta yer alan metinler, resimler, şekiller etkileşimli içeriklere dönüştürülebilecek duruma getirilir.  Taleplere göre içerikler yeni resim, video ve bağlantılarla daha da zenginleştirilir.

HTML5 Etkileşim

HTML5 ile Kitap İçerikleri Etkileşimli Hale Getirilir

HTML5 formatına dönüştürülen kitaplar çeşitli etkinlik türleri ile etkileşimli hale getirilir. Kitaplara doğru yanlış, boşluk doldurma, sürükle bırak, iletişim kartları, görüntü etkin noktaları, ses, video, etkileşimli video, zaman çizelgesi, kısa sınav (quiz) gibi kullanıcının etkileşime geçebileceği etkinlikler eklenir. Etkileşim sonrası kullanıcıya doğru veya yanlış cevaplar gösterilebilir, geribildirim verilebilir.

HTML5 Entegrasyon

E-Öğrenme ve Öğretim Yönetim Sistemlerine Entegre Edilebilir

Dijitalleştirilen kitapların çeşitli e-öğrenme platformlarda, öğretim yönetim sistemlerinde (LMS), web sitelerinde; WordPress, Joomla, Drupal gibi sistemlerde çalışabilmesi için tek dosya html, çoklu dosya html, H5P veya SCORM türlerinde oluşturulur ve kullanıma sunulur.

HTML5 Yayın

Etkileşimli Kitapların İnternet Ortamında Yayımlanır

Ses, video, bağlantılarla zenginleştirilen; çeşitli soru türleri ile etkileşimli duruma getirilen kitaplar; belirlenecek olan ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda web ortamında yayımlanır ve kullanıcıların erişimine ve etkileşimine sunulur.